Nasz sklep internetowy otrzymał certyfikat jakości Trusted Shops!

16. 10. 2023

Miło nam poinformować, że nasz sklep internetowy pavlinek.pl otrzymał certyfikat jakości Trusted Shops!

Program Trusted Shops to międzynarodowa usługa certyfikacji i oceny sklepów internetowych, której celem jest zwiększenie zaufania konsumentów do zakupów online. Sklepy, które przystąpią do programu i spełnią określone standardy jakości, otrzymują certyfikat Trusted Shops.

Korzyści dla klientów sklepów internetowych korzystających z programu Trusted Shops to:

Bezpieczeństwo zakupów - Sklepy posiadające certyfikat Trusted Shops są regularnie sprawdzane pod kątem zgodności z przepisami prawa i standardami jakości. Klienci mogą mieć większą pewność, że sklepy internetowe działaja legalnie i zgodnie z najlepszymi praktykami.

Ochrona przed oszustwami - Program Trusted Shops zapewnia ochronę kupujących w przypadku nieautoryzowanych transakcji, niezgodności produktów lub problemów z dostawą. Klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z zamówieniem.

Opinie i oceny sklepów - Klienci mogą zostawiać opinie i oceny sklepów, z którymi mieli do czynienia. Dzięki temu inni klienci mają łatwiejszy dostęp do informacji na temat jakości produktów, usług lub doświadczeń zakupowych.

Certyfikowane warunki sprzedaży - Sklepy internetowe certyfikowane przez Trusted Shops zobowiązują się do przestrzegania ustalonych standardów warunków sprzedaży. Oznacza to, że klienci mogą być pewni, że sklep działa według określonych zasad, takich jak jasna polityka zwrotów, bezpieczne metody płatności i ochrona danych osobowych.

Zaufanie i identyfikowalność - Certyfikat Trusted Shops to znak zaufania klientów. Pozwalają zidentyfikować sklepy internetowe, które spełniają standardy jakościowe i są odpowiedzialne wobec swoich klientów