Jest zbyt wiele pozycji, maksymalna liczba pozycji do wystawienia to1500. Niektóre nie są wyświetlane lub dostępne do filtrowania.

Zawiesia łańcuchowe i akcesoria

Filtruj towary
Producenci:
#show_all# #show_less#
#other_availability#
1231018

Zawiesia łańcuchowe i akcesoria

Zawiesia łąńcuchowe oferujemy w różnych wariantach.

W zależności od użytych materiałów dostarczamy głównie zawiesia łańcuchowe jakościowe klasy 8, klasy 10 i klasy 12, a także zawiesia łańcuchowe ze stali nierdzewnej

Pod względem iłości cięgien dostarczamy zawiesia o obwodzie nieskończonym, 1-cięgnowe, 2-cięgnowe, 3-cięgnowe i 4-cięgnowe.

Najpopularniejszą konstrukcją jest zawiesie zakończone oko-hak z bezpiecznikiem, ale oferujeme szeroką skale innych haków w tym i haki dla żurawie.

Do zawiesi łańcuchowych oferujemy również wybór elementów zawiesienia i zestawów, które umożliwiają zastosowanie zawiesi łąńcuchowych nawet do większych haków dżwigowych.

Oferujemy również możliwość dostawy zawiesi łąńcuchowych z haki lub pazury skracającymi.

Zawiesia montujemy najczęściej u nas – używamy komponentów renomowanych producentów – Hubert Waltermann, PEWAG, Retezarna a.s., RUD, THIELE i innych.

Standardowe elementy są zazwyczaj w magazynie, dzięki czemu możemy dostarczyć większość zawiesi w bardzo krutkim czasem dostawy.

.Większość zawiesi łańcuchowych jest obecnie dostarczana w wersji motnowane.

Spawane konstrukcje oferujemy glównie do zawiesi ze stali nierdzewnej a na życzenie również do innych.

Instrukcja użycia zawiesi łańcuchowych o wysokiej wytrzymałości klas jakości 8, 10, 12 Pavlinek w formacia pdf pobierz tutaj